Dnes je Utorok, 21.5.2019, meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliana
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Voľné miesto Elektromechanik

Pracovná pozícia Elektromechanik v Partizánskom

Firma: PAY s. r. o.

Počet voľných pracovných miest: 1

Miesto výkonu práce
Partizánske
okres Partizánske
R. Jašíka 158/8
95801
Kontaktná osoba
Ing. Jana Hanusová
konzultant
tel.: +421908516148
j.hanusova@ynak.sk
Dátum nástupu
1. 7. 2015
Dátum pridania ponuky
5. 6. 2015
Dátum poslednej aktualizácie
5. 6. 2015
Pracovný a mimopracovný pomer: -
pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: -
Elektrotechnika

Náplň práce

- Denná operatívna údržba elektrických častí strojov a zariadení

- Pravidelná kontrola a obsluha zverených zariadení a technológií

- Preventívna údržba na základe plánov údržby a evidencia vykonaných úkonov

- Zabezpečenie bezporuchového chodu zariadení

- Inštalácia a uvádzanie nových zariadení a strojov do prevádzky

- Diagnostika a odstraňovanie vzniknutých porúch

Ponúkané výhody

- Príjemné pracovné prostredie

- Možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch

- Firemné akcie, sociálny program

- 13. Plat + rôzne bonusy

Náplň práce

Pracovné podmienky

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore elektromechanik

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Požadované zručnosti a schopnosti

Všeobecné spôsobilosti:
samostatnosť
Ďalšie požiadavky:
- USO vzdelanie elektrotechnické príp. vyučený v odbore

- Platná vyhláška 508/2009 – § 22 (elektronika –slaboprúd, samostatný elektrotechnik) príp. §23

- Prax v oblasti údržby elektrických častí výrobných strojov a liniek

- Samostatnosť, flexibilita, schopnosť rozpoznať a riešiť problémy, zodpovednosť

- Znalosť pneumatiky, elektropneumatiky a hydrauliky je výhodou

Údaje zamestnávateľa

Obchodné meno: PAY s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46749721
Telefón: +421915575801
Charakteristika:
Poradenská činnosť v oblasti personalistiky a osobného rozvoja
Adresa:
Trenčianska cesta 887/52
95701 Bánovce nad Bebravou
Slovensko

zdroj: upsvar.sk

Trh práce Pridať ponuku

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 9°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by Partizánske.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok